Huis > Producten > Elektro Componenten & Materiaal > Optoelectronic Componenten > De de optische Zenders & Zendontvangers van de Vezel
Kleding De Leveranciers van producten

Het onderzoek van de Pijpen van het Staal biedt heel wat producten van de Pijpen van het Staal aan & zullen de fabrikanten, verwante categorieën aan de volgende productlijst worden gedemonstreerd wanneer u de Pijpen van het Staal zoekt. Het voorziet u van partij

Smalle Resultaten
Producten
Vond 427 Producten voor categorie
Pagina: 1/15 Vorig Daarna

Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet de Optische

100 1000Base-Tx 100 Telecommunicatie van de ZON van de Convertor van Media 1000Base-Fx? s Convertor van tribune is de alleen Media Ethernet aanb...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shanghai Sun Telecommunication Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,De invoer,Vervaardiging,In het groot,OEM/ODM,De dienst,Kleinhandels

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 5 - 15 / Stuk

155M 1.25G-10GbpsSFP Zendontvanger

155M 1.25G-10GbpsSFP Zendontvanger SUNTelecom? s SFP de Zendontvanger steunt dubbel gegeven-tarief van 1.25Gbps/10Gbps en transmissieafstand tot...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shanghai Sun Telecommunication Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,De invoer,Vervaardiging,In het groot,OEM/ODM,De dienst,Kleinhandels

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 5 - 15 / Stuk

LC Enige Wijze 5 OB van de Demper van de vezel Optische

Asion Techonlogy Company biedt de dempers die bouwstijl-uit van uitstekende kwaliteit zich van 1 uitstrekken aan 30dB aan. Elke demper wordt gem...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:ASION TECHNOLOGY

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 2 - 5 / Stuk

Koord van het Flard van de vezel het Optische

Reeks van het flardkoorden van de Vezel van de Beschrijving van producten verbindt de optische voor de kabel van de materiaalverbindingsdraad, k...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Comnen Technology Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,In het groot

Minimum Orde: 1000 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 1.3 - 1.5 / Meter

10/100/1000M de Convertor van de Media van de vezel

Het Overzicht van het product: Het apparaat is de media van Ethernet IEEE802.3 zendontvanger om media omzetting of het uitbreiden van de afstand...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Chipshine (Hk)Technology Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Minimum Orde: 500 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 35 - 100 / Stuk

de Combine van de Straal van de Polarisatie van de Isolator van 1064nm/Splitser 1x2

1064nm de Combine van de Straal van de Polarisatie van de Isolator/het bedrijf van Anfiber van de Splitser 1x2 levert 1064nm de Combine van de S...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Anfiber Technology Limited

Zaken:De uitvoer,De invoer,Vervaardiging,In het groot,OEM/ODM,De dienst

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 1 - 100 / Stuk

Het hete Lasapparaat Van uitstekende kwaliteit van de Fusie van de Vezel van de Verkoop Gloednieuwe Optische alk-88A

Het Lasapparaat van de fusie alk-88A is een MinitypeFusie verbindend machine en heeft onze eigen intellectuele-eigendomsrechten van de technolog...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Eloik Communication Equipment Technology Co., Ltd

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,In het groot,OEM/ODM

Minimum Orde: 1 Reeks/Reeksen   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 2800 - 3000 / Reeks

Lasapparaat alk-88 van de Fusie van de vezel Optisch

Lasapparaat alk-88 van de fusie is een MinitypeFusie verbindend machine en heeft onze eigen intellectuele-eigendomsrechten van de technologie va...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Eloik Communication Equipment Technology Co., Ltd

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,In het groot,OEM/ODM

Minimum Orde: 1 Reeks/Reeksen   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 2800 - 3000 / Reeks

1.25G SFP Zendontvanger

Het gegeven-Tarief van eigenschappen van 1.25Gbps verrichting 850nm laser VCSEL en van de SPELD fotodetector Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 me...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Reach Optics Co., Limited

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 12 - 20 / Stuk

SFP+ (SFP plus) de Duplex 1550Nm Optische Module van de Zendontvanger 10Gbps

Eigenschappen van de Zendontvanger van rpp-55192-ERC 40KM SFP+ ER koelden de Optische Volgzaam met het tarief verkiesbare ≤4.25Gbps of 9.95Gbps ...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Reach Optics Co., Limited

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 12 - 20 / Stuk

SFP de Convertor van Media

SFP van de Optica van het bereik de steunen 10/100/1000Base-TX van de Convertor van Media auto-Ontdekt met ongebruikelijke het oplossen van prob...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Reach Optics Co., Limited

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Minimum Orde: 1 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 30 - 50 / Stuk

SFP Optische Zendontvanger

Eigenschappen: * Enig SFP van de Transmissie van de Wijze tweerichtings * Multi-source Pakket met Van de lc- Vergaarbak * omhoog to155Mb/s- Gege...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Optostar Optoelectronics Co. Ltd

Zaken:De uitvoer

Minimum Orde: 10 Stuk/Stukken   De bestelwagen DE eenheid van DE Prijs: US $ 1 - 10 / Stuk

1-64 de de Digitale Video Optische Zender en Ontvanger van kanalen

1. Het product is een vezel optische digitale niet samengedrukte multiplextelegraaf voor het overbrengen van 2 tot 64 kanalen van niet samengedr...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Beijing Fibridge Co., Ltd.

Zaken:Vervaardiging,OEM/ODM,Kleinhandels

De Optische Zendontvanger van de vezel

Gf320s5/cw-n de reeksen worden ontworpen om 32 kanaal digitale video over te brengen met 8 bits coderend meer dan één standaard9/125&956; m ...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen Hongdy Industrial Co., Ltd.

Zaken:Vervaardiging,OEM/ODM

De snelle Convertor van de Media van de Vezel Ethernet Optische

1. Aanpassings milieu's 10Mbps en 100Mbps; 2. Efficiënte ingebouwde omschakelingskern; 3. Het verstrekken van vier onafhankelijke 10/100Mbps aan...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen Haishuo Technology Co., Ltd.

Zaken:Vervaardiging,OEM/ODM

De snelle Convertor van de Media van de Vezel Ethernet Optische met Beheer

1. Beheer van SNMP van steunen, de website van beheer en beheer 2 van Telnet. Laat/maak optische verbinding-verlies alarmfunctie 3 onbruikbaar. ...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen Haishuo Technology Co., Ltd.

Zaken:Vervaardiging,OEM/ODM

Convertor van de Media van de Vezel van Ethernet van Gigabit de Optische

Steunend wederzijdse signaalomzetting tussen 10Base-T/100Base-TX/1000Base-t aanpassings en 1000Base-SX/LX; Het steunen van volledig-duplex en ha...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen Haishuo Technology Co., Ltd.

Zaken:Vervaardiging,OEM/ODM

Gigabit Ethernet en de Zendontvangers van het Kanaal van de Vezel

Voorzien de optische zendontvangers van Fiberxon gigabit ethernet en de optische zendontvangers van het vezelkanaal klanten van diverse selectie...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Fibertronic Technology Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,In het groot

Kies de TweerichtingsConvertor van de Vezel uit

. Alle convertors voldoen aan IEEE 802.3 & 802.3u snelle ethernetnormen. LEIDENE aanwijzing: Fx-100, fX-Verbinding/Akte, tx-100, tX-Verbindi...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen FH-Net Optoelectronics Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Minimum Orde: 500  

Convertor van de Media van de vezel de Optische

1. Tot pariIEEE 802.3u 100BASE-FX/TX, IEEE802.3 10BASE-t; Het zelf leren van MAC, autoverbetering, die volgens het adres van MAC transimiting ka...

Plaats van Oorsprong:China (vasteland)

Leverancier:Shenzhen Lingri Technology Co., Ltd.

Zaken:De uitvoer,Vervaardiging,OEM/ODM

Toon: 203040
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
1 - 10, 11 - 15
Referentie & Aandeel:
Catch Buyers' Eye!